LG 27BA750-B computerskærm 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
LG 27BA750-B 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
1.985 kr. (1.588 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. LG_27BA750-B.AEU
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | LG |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 17 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 16,7 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
Varekode: 1187
Hvorfor skal du handle med os?









