Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Laptop |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Qoltec |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Produktfarve | Sort |
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Udgangsspænding | 19 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |