OMEN by HP 27″ FHD 240 Hz gamingskærm – OMEN 27s
OMEN by HP 27" FHD 240 Hz gamingskærm – OMEN 27s
2.205 kr. (1.764 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. HP_780G5E9#ABB
HASTIGHED KOMBINERET MED UNDERHOLDNING
Overgå alt andet med OMEN by HP 27″ FHD 240 Hz-gamingskærm. Få ultra jævne overgange i billeder og knivskarpe detaljer[1] med denne skærm, som er kompatibel med NVIDIA® G-SYNC®, og som har det, der skal til for at holde trit med dig. Hastighed møder udseende med et imponerende nyt design, som aldrig er set før, og som du kan få glæde af både i og uden for spillet.
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | HP |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 46 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | E |
Varekode: 1364
Hvorfor skal du handle med os?





