Auerswald COMfortel® D-XT-PS strømadapter og vekselret Indendørs Sort
Auerswald COMfortel Strømforsyningsadapter
547 kr. (437 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. AUERSWALD_90274
| Formål | Telefon |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Auerswald |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 90 – 264 V |
| Udgangsspænding | 15 V |
| Indgangsfrekvens | 47 / 63 Hz |
Varekode: 217
Hvorfor skal du handle med os?
