Auerswald 90573 strømadapter og vekselret Indendørs Sort
Auerswald COMfortel Strømforsyningsadapter
646 kr. (517 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. AUERSWALD_90573
| Formål | Telefon |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Auerswald |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 230 V |
| Udgangsspænding | 40 V |
| Indgangsfrekvens | 50 Hz |
Varekode: 296
Hvorfor skal du handle med os?


