HP Series 5 Pro 23,8″ FHD USB-C Monitor – 524pu
Series 5 Pro 23,8" FHD USB-C Monitor - 524pu
2.038 kr. (1.630 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. HP_9D9V7AA#ABB
Design med effektive tilslutningsmuligheder
Få flere muligheder med 23,8″ FHD USB-C-skærmen i HP’s serie 5 Pro. Det elegante, moderne design giver dig skarpe og flotte billeder og forbedret strømforsyning på 100 W med tilslutning af kun ét kabel, som nemt kan sluttes til pc’er og andet udstyr derhjemme eller på kontoret.
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | HP |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 22 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | D |
Varekode: 1230
Hvorfor skal du handle med os?





