Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Universel |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | FSP/Fortron |
| Udgangseffekt | 90 W |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 90-264 V |
| Udgangsspænding | 19 V |
| Indgangsfrekvens | 47-63 Hz |