iiyama GCB3482WQSU-B1 computerskærm 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD LED Sort
iiyama GCB3482WQSU-B1 computerskærm 86,4 cm (34) 1440 x 3440 pixel UltraWide Quad HD LED Sort
2.570 kr. (2.056 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. IIYAMA_GCB3482WQSU-B1
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| Brand | iiyama |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 0,6 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26,3 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 50 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 50,2 kWh |
Varekode: 1655
Hvorfor skal du handle med os?











