MSI MAG 27C6X computerskærm 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
MSI MAG 27C6X 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 250Hz
1.686 kr. (1.349 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. MSI_MAG 27C6X
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | MSI |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 250 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
Varekode: 949
Hvorfor skal du handle med os?














