MSI MAG 321CUPDF computerskærm 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
N--MSI MAG 321CUPDF 31.5inch Rapid VA UHD Curve 1500R 320Hz 1ms 2xHDMI 2.1 DP 1.4a USB-C Headphone Tilt Height Swivel Black
3.607 kr. (2.885 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. MSI_MAG 321CUPDF
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 0,5 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 160 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33,2 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 63 kWh |
Varekode: 2485
Hvorfor skal du handle med os?

















