Conceptronic OZUL03BE strømadapter og vekselret Indendørs 100 W Sort
Conceptronic OZUL03BE strømadapter og vekselret Indendørs 100 W Sort
532 kr. (426 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. CONCEPTRONIC_OZUL03BE
| Formål | Universel |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Conceptronic |
| Udgangseffekt | 100 W |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 100 – 240 V |
| Udgangsspænding | 5 – 20 V |
Varekode: 205
Hvorfor skal du handle med os?




