Philips 4000 series 24B2N4200/00 computerskærm 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Grå
Business Monitor 24B2N4200 LCD-skærm
1.811 kr. (1.449 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. PHILIPS_24B2N4200/00
Kom hurtigt gennem de daglige opgaver med denne skærms SoftBlue-teknologi, Full HD-opløsning og en opdateringshastighed på 120 Hz. For slet ikke at tale om SmartErgoBase, som føjer et ergonomisk touch til skærmens mange funktioner.
Generated PDF
24B2N4200/00_QSG_da_DK
EU Energy Label
EU Product Fiche
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Grå |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 11 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 12 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
Varekode: 1049
Hvorfor skal du handle med os?













