Lenovo ThinkStation P3 Tiny Intel® Core™ i9 i9-14900 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Mini PC Workstation Sort
Lenovo ThinkStation P3 30H0 Lille I9-14900 1TB Windows 11 Pro
16.671 kr. (13.337 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. LENOVO_30H00097GE
| Processorserie | Intel® Core™ i9 |
|---|---|
| Processorproducent | Intel |
| Brand | Lenovo |
| Processormodel | i9-14900 |
| Intern hukommelse | 64 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 96 GB |
| Samlet lagringskapacitet | 1 TB |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Lagermedie | SSD |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| On-board grafikkort, model | Intel UHD Graphics 770 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Kabinettype | Mini PC |
| Produktfarve | Sort |
| Produkttype | Workstation |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
| Bredde | 179 mm |
| Dybde | 182,9 mm |
| Højde | 37 mm |
| Vægt | 1,4 kg |
| Skærm inkluderet | Ingen |
| Wi-Fi | Ingen |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Strømforsyning | 230 W |
Varekode: 12835
Hvorfor skal du handle med os?







