LG 38BR85QC-W computerskærm 96,5 cm (38″) 3840 x 1600 pixel UltraWide Quad HD+ LCD Hvid
LG UltraWide 38BR85QC-W 38 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Dockingskærm
8.814 kr. (7.051 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. LG_38BR85QC-W
| Skærm diagonal | 96,5 cm (38") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 1600 pixel |
| Brand | LG |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | UltraWide Quad HD+ |
| Paneltype | Nano IPS |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Grafisk design |
| Produktfarve | Hvid |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
Varekode: 6650
Hvorfor skal du handle med os?









