Google Pixel 10 Pro 16 cm (6.3″) Dual SIM Android 16.0 5G 16 GB 128 GB 4870 mAh Grå
Google Pixel 10 Pro
6.499 kr. (5.199 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. GOOGLE_GA10313-GB
| Skærm diagonal | 16 cm (6.3") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1280 x 2856 pixel |
| Brand | |
| Processorserie | |
| RAM kapacitet | 16 GB |
| Intern lagerkapacitet | 128 GB |
| Bagkamera type | Tredobbelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 50 MP |
| Frontkameratype | Enkelt kamera |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 42 MP |
| Bagkamera flash | Ja |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| SIM-korttype | NanoSIM + eSIM |
| 3G standard | UMTS |
| 4G standard | LTE |
| Bluetooth | Ja |
| Formfaktor | Menu |
| Produktfarve | Grå |
| Placering af position | Ja |
| Platform | Android |
| Operativsystem installeret | Android 16.0 |
| Batterikapacitet | 4870 mAh |
| Vægt | 207 g |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| 5G-standard | Sub6 |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 30 W |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 7,5 W |
| Energieffektivitetsklasse | A |
| Battery endurance per cycle | 3069 min. |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Repairability class | B |
Varekode: 4699
Hvorfor skal du handle med os?








