JBL Xtreme 4 Bærbar stereohøjttaler Camouflage 30 W
JBL Xtreme 4 Højttaler Beige Sort Grøn
2.604 kr. (2.083 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. JBL_JBLXTREME4CAMOEP
| Antal højttalere | 1 |
|---|---|
| Udgangseffekt (RMS) | 30 W |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Wi-Fi | Ingen |
| Bluetooth | Ja |
| Produktfarve | Camouflage |
| Anbefalet brug | Universel |
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Vægt | 2,1 kg |
| 3,5 mm stik | Ingen |
| Produkttype | Bærbar stereohøjttaler |
| FM radio | Ingen |
| AUX-indgang | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 15 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 60 W |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
Varekode: 1732
Hvorfor skal du handle med os?









