Levering i morgen - Ekstern lager
MacBook Air
Fuldstændigt flyvende.
| Kapabilitet | 1 År |
|---|---|
| Produkttype | Laptop |
| Brand | Apple |
| Produktfarve | Beige |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Skærm diagonal | 34,5 cm (13.6") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1664 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Processorserie | Apple M |
| Processorproducent | Apple |
| Processormodel | M5 |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 16 GB |
| Samlet lagringskapacitet | 1 TB |
| Lagermedie | SSD |
| Optisk drevtype | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| On-board grafikkort, model | Apple GPU |
| Mobil netværksforbindelse | Ingen |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Operativsystem installeret | macOS Tahoe |
| Batterikapacitet | 53,8 Wh |
| Vægt | 1,23 kg |