Apple iPhone 16 15,5 cm (6.1″) Dual SIM iOS 18 5G USB Type-C 128 GB Teal
iPhone 16, 6.1" OLED, 2556 x 1179, A18 Chip, 128GB, Wi‑Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.3, NFC, 48MP + 12MP Ultra Wide, 12MP TrueDep
6.499 kr. (5.199 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. APPLE_MYED3QN/A
| Skærm diagonal | 15,5 cm (6.1") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2556 x 1179 pixel |
| Brand | Apple |
| Processorserie | Apple |
| Processormodel | A18 |
| Intern lagerkapacitet | 128 GB |
| Kompatible hukommelseskort | Ikke understøttet |
| Bagkamera type | Dobbelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 48 MP |
| Frontkameratype | Enkelt kamera |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 12 MP |
| Bagkamera flash | Ja |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| SIM-korttype | NanoSIM + eSIM |
| 3G standard | DC-HSDPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Abonnementstype | Ingen abonnement |
| Formfaktor | Menu |
| Produktfarve | Teal |
| Placering af position | Ja |
| Platform | iOS |
| Operativsystem installeret | iOS 18 |
| Vægt | 170 g |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Product series | 16 |
Varekode: 4699
Hvorfor skal du handle med os?





