MSI Pro MP341CQW computerskærm 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Hvid
MSI PRO MP341CQW 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 100Hz
2.124 kr. (1.699 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. MSI_PRO MP341CQW
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Hvid |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 40 kWh |
Varekode: 1299
Hvorfor skal du handle med os?












