Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Belysning |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | MEAN WELL |
| Udgangseffekt | 25 W |
| Produktfarve | Hvid |
| Indgangsspænding | 90-305 V |
| Udgangsspænding | 36 V |
| Indgangsfrekvens | 47/63 Hz |