Apple iPhone 15 Pro Max 17 cm (6.7″) Dual SIM iOS 17 5G USB Type-C 256 GB Titanium, Blå
9.750 kr. (7.800 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
A17 Pro.
En chip, der forandrer alt. Ydeevne, der flytter grænser.
Titanium.
Så stærkt. Så let. Som skabt til Pro.
iPhone 15 Pro Max har den stærkeste optiske zoom i en iPhone nogensinde. Langt ude.
Den helt nye knap Handling.
Hvad skal din kunne?
Den første iPhone designet i titanium i rumfartskvalitet. A17 Pro-chippen, der forandrer alt. Knappen Handling, som kan tilpasses. Det mest kraftfulde iPhone-kamerasystem nogensinde. Og USB‑C med USB 3 til superhurtige overførsler.
| Skærm diagonal | 17 cm (6.7") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2796 x 1290 pixel |
| Processorserie | Apple |
| Processormodel | A17 Pro |
| Intern lagerkapacitet | 256 GB |
| Kompatible hukommelseskort | Ikke understøttet |
| Bagkamera type | Tredobbelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 48 MP |
| Frontkameratype | Enkelt kamera |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 12 MP |
| Bagkamera flash | Ja |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| SIM-korttype | NanoSIM + eSIM |
| 3G standard | DC-HSDPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| Bluetooth | Ja |
| Abonnementstype | Ingen abonnement |
| Formfaktor | Menu |
| Produktfarve | Titanium, Blå |
| Placering af position | Ja |
| Platform | iOS |
| Operativsystem installeret | iOS 17 |
| Vægt | 221 g |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Product series | 15 Pro Max |





