Samsung Galaxy S25 Ultra 17,5 cm (6.9″) Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 12 GB 1 TB 5000 mAh Sølv, Hvid
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9 1TB Titanium hvid sølv
11.520 kr. (9.216 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. SAMSUNG_SM-S938BZSHEUB
| Skærm diagonal | 17,5 cm (6.9") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3120 x 1440 pixel |
| Brand | Samsung |
| Processorserie | Snapdragon |
| Processormodel | 8 Elite |
| Processorfrekvens | 3,5 GHz |
| RAM kapacitet | 12 GB |
| Intern lagerkapacitet | 1 TB |
| Kompatible hukommelseskort | Ikke understøttet |
| Bagkamera type | Quad-kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 200 MP |
| Frontkameratype | Enkelt kamera |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 12 MP |
| Bagkamera flash | Ja |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| SIM-korttype | NanoSIM + eSIM |
| 3G standard | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Formfaktor | Menu |
| Produktfarve | Sølv, Hvid |
| Placering af position | Ja |
| Platform | Android |
| Operativsystem installeret | Android 15 |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Vægt | 218 g |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Product series | S25 Ultra |
Varekode: 8714
Hvorfor skal du handle med os?








