Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Telefon |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Auerswald |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 90 – 264 V |
| Udgangsspænding | 15 V |
| Indgangsfrekvens | 47 / 63 Hz |