Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Telefon |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Auerswald |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 230 V |
| Udgangsspænding | 40 V |
| Indgangsfrekvens | 50 Hz |