Blackview MP100 AMD Ryzen™ 5 7430U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF Mini PC Sort
Mini PC Blackview MP100 Ryzen 7-7430U/16GB/SSD 512GB/Win 11 Pro czarny
3.917 kr. (3.134 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. BLACKVIEW_MP100-BK/BV/V8
| Processorserie | AMD Ryzen™ 5 |
|---|---|
| Processorproducent | AMD |
| Brand | Blackview |
| Processormodel | 7430U |
| Processorfrekvens | 2,3 GHz |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Lagermedie | SSD |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| On-board grafikkort, model | AMD Radeon |
| Ethernet LAN | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 2 |
| Kabinettype | SFF |
| Produktfarve | Sort |
| Produkttype | Mini PC |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
| Bredde | 127 mm |
| Dybde | 127 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 492 g |
| Skærm inkluderet | Ingen |
| Wi-Fi | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Varekode: 2633
Hvorfor skal du handle med os?
