HP Z4 G5 Intel Xeon w3 w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower Workstation AI Workstation Sort
Z4 G5 Workstation PC, Windows 11 Pro, Intel Xeon w3, 32GB RAM, 1TB SSD, AI Workstation
28.861 kr. (23.089 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. HP_82F50ET
Få hidtil uset professionel ydeevne
Denne desktop workstation med høj ydeevne klarer det hele. Klar selv de mest avancerede arbejdsgange – lige fra gengivelse og simulering til avanceret videoredigering og forberedelse af store datasæt. Z4 AI-workstation klarer arbejdsgangene endnu hurtigere på tværs af en lang række professionelle programmer og har plads til udvidelse, i takt med at arbejdet bliver mere omfattende.
| Processorserie | Intel Xeon w3 |
|---|---|
| Processorproducent | Intel |
| Processormodel | w3-2425 |
| Processorfrekvens | 3 GHz |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Samlet lagringskapacitet | 1 TB |
| Optisk drevtype | Ingen |
| Lagermedie | SSD |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| On-board grafikkort, model | Ikke tilgængelig |
| Ethernet LAN | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Kabinettype | Tower |
| Produktfarve | Sort |
| Produkttype | Workstation |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
| Bredde | 168,9 mm |
| Dybde | 444,5 mm |
| Højde | 168,9 mm |
| Vægt | 10,5 kg |
| Wi-Fi | Ingen |
Varekode: 22586
Hvorfor skal du handle med os?








