HP Series 7 Pro 24″ WUXGA USB-C Monitor – 724pu
Series 7 Pro 24" WUXGA USB-C Monitor - 724pu
2.560 kr. (2.048 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. HP_8Y2F7AA#ABB
Designet til store ting. Drevet til at udføre dem.
Indfang din vision bedre, end du nogensinde havde forestillet dig, med 24″ WUXGA USB-C-skærmen i HP’s serie 7 Pro. Gør mere med billedformatet på 16:10 og WUXGA-opløsning, der viser mere af dit arbejde på én gang.[2] Stol på det, du ser på skærmen, med fremragende farvenøjagtighed lige fra start, en jævn opdateringshastighed og forbedret farvekontrast.[1] Gør det hele med problemfri USB-C®-tilslutning, der forvandler din skærm til en kraftfuld produktivitetshub.
| Skærm diagonal | 61 cm (24") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Brand | HP |
| Naturligt aspektforhold | 16:10 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | WUXGA |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 19,2 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 26,4 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | E |
Varekode: 1648
Hvorfor skal du handle med os?





