Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Laptop |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Green Cell |
| Udgangseffekt | 45 W |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Udgangsspænding | 19 V |