
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Driv strategi med effektiviteten og kraften fra næste generations AI
Gør din virksomhed endnu bedre med AI, der bruger dine egne data til at træffe strategiske forretningsbeslutninger. Se, hvad du kan gøre med AI-programmer[4], avancerede samarbejdsfunktioner og optimeret batteritid på HP EliteBook X G1i Next Gen AI-pc.
| Produkttype | Laptop |
|---|---|
| Produktfarve | Sølv |
| Brand | HP |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Skærm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Processorserie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorproducent | Intel |
| Processormodel | 258V |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Optisk drevtype | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadapter | Ingen |
| Diskret grafikadaptermodel | Ikke tilgængelig |
| On-board grafikkort, model | Intel Arc Graphics |
| Mobil netværksforbindelse | Ingen |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
| Batterikapacitet | 56 Wh |
| Vægt | 1,18 kg |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Product series | X |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |