Apple iPhone Air 16,5 cm (6.5″) Dual SIM iOS 26 5G USB Type-C 256 GB Sort
iPhone Air, 6.5", Super Retina XDR OLED, 2736 x 1260px, 460 ppi, 256GB, A19 Pro, 5G, Wi‑Fi 7, Bluetooth 6.0, 48MP + 18MP, iOS 26
7.624 kr. (6.100 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. APPLE_MG2L4QN/A
Den tyndeste iPhone pakket med power.
Punktum.
| Skærm diagonal | 16,5 cm (6.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2736 x 1260 pixel |
| Brand | Apple |
| Processorserie | Apple |
| Processormodel | A19 Pro |
| Intern lagerkapacitet | 256 GB |
| Kompatible hukommelseskort | Ikke understøttet |
| Bagkamera type | Enkelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 48 MP |
| Frontkameratype | Enkelt kamera |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 18 MP |
| Bagkamera flash | Ja |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| SIM-korttype | eSIM |
| 3G standard | HSPA+, UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Ja |
| Abonnementstype | Ingen abonnement |
| Formfaktor | Menu |
| Produktfarve | Sort |
| Placering af position | Ja |
| Platform | iOS |
| Operativsystem installeret | iOS 26 |
| Vægt | 165 g |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP68 |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Product series | Air |
| 5G-standard | NR |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 18 W |
Varekode: 5599
Hvorfor skal du handle med os?




