Philips V Line 221V8/00 computerskærm 54,6 cm (21.5″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
221V8 LCD-skærm
1.022 kr. (818 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. PHILIPS_221V8/00
Philips V line-skærm med bred synsvinkel giver visning ud over grænserne, høj værdi med vigtige funktioner. Adaptive-Sync giver fejlfri visning uden billedfejl. Funktioner som LowBlue-tilstand og flimmerfri skåner øjnene.
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | Philips |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Strømforbrug (typisk) | 13,3 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
Varekode: 417
Hvorfor skal du handle med os?




