Philips Evnia 3000 24M2N3200NF/00 computerskærm 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Gaming monitor 24M2N3200NF Full HD LCD-spilskærm
1.074 kr. (859 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. PHILIPS_24M2N3200NF/00
Denne 24″ IPS-skærm giver skarp grafik til gaming. Med en opdateringshastighed på 144 Hz og 0,5 ms Smart MBR kan du forvente klare og tydelige visuelle effekter og en allround gamingoplevelse i høj kvalitet.
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | Philips |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 17,8 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
Varekode: 459
Hvorfor skal du handle med os?











