AOC G4 25G4SXU computerskærm 62,2 cm (24.5″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Grå
AOC G4 25G4SXU computerskærm 62,2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Grå
1.686 kr. (1.349 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. AOC_25G4SXU
| Skærm diagonal | 62,2 cm (24.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | AOC |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | Fast IPS |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 310 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 30 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 38 kWh |
Varekode: 949
Hvorfor skal du handle med os?















