Philips 5000 series 27B2G5601/00 computerskærm 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
Business Monitor 27B2G5601 LCD-skærm
2.877 kr. (2.302 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. PHILIPS_27B2G5601/00
Denne skærm er bygget til at være energieffektiv. Med sin LightSensor og PowerSensor er disse to funktioner kombineret til en strømbesparende skærm, der er udstyret med mange andre funktioner, så du hurtigt kan få afsluttet dine opgaver.
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Brand | Philips |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Quad HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 13 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 16,02 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
Varekode: 1901
Hvorfor skal du handle med os?














