HP M27fq QHD-skærm
M27fq QHD-skærm
1.999 kr. (1.599 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. HP_2H4B5E9#ABB
Du får ikke en bedre komfort eller et mere elegant design.
Fordyb dig i det imponerende billede på den store skærm, som er designet til helt ny komfort, velvære og bæredygtighed[1]. Spil, arbejd eller nøjes med at beundre den nye standard for høj opløsning.
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Brand | HP |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Quad HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sølv |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ingen |
| Højdejustering | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Strømforbrug (typisk) | 22,3 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
Varekode: 1199
Hvorfor skal du handle med os?




