Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Batterioplader |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | Qoltec |
| Udgangseffekt | 18 W |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 220-240 V |
| Udgangsspænding | 5-12 V |
| Indgangsfrekvens | 50-60 Hz |