Lenovo ThinkVision T32UD-40 computerskærm 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort
LENOVO ThinkVision T32UD-40 31.5inch 3840x2160 IPS USB-C docking 96W Mirror power button Epeat Gold TCO10
4.583 kr. (3.666 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. LENOVO_64B0GAT1EU
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Brand | Lenovo |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 6 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 25,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 45 kWh |
Varekode: 3266
Hvorfor skal du handle med os?










