Lenovo Legion R27qc-30 LED display 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 pixel Quad HD Sort
Lenovo Legion R27qc-30 27 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort Pivot Skærm
1.999 kr. (1.599 kr.+ moms)
På lager: Levering i morgen - Ekstern lager
Varenr. LENOVO_67C6GAC2EU
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Brand | Lenovo |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Quad HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 26 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 41 kWh |
Varekode: 1199
Hvorfor skal du handle med os?







