HP Series 7 Pro 27″ 4K Conferencing Monitor – 727pm
Series 7 Pro 27" 4K Conferencing Monitor - 727pm
6.149 kr. (4.919 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. HP_8K135AA#ABB
Intelligente møder: Genskaber virkeligheden
Gør nemt et godt indtryk med indbygget AI på HP 27″ 4K-konferenceskærmen. Intelligente møder giver produktivt samarbejde i høj kvalitet hver gang. Og det hele sker på en blændende skærm med kraftfuld Thunderbolt™ 4.
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Brand | HP |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | IPS Black |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 2000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 46 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 48 kWh |
Varekode: 4518
Hvorfor skal du handle med os?




