HP Series 7 Pro 34″ WQHD Conferencing Monitor – 734pm
Series 7 Pro 34" WQHD Conferencing Monitor - 734pm
8.241 kr. (6.593 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. HP_8K157UT#ABB
Intelligente møder, der er på forkant med udviklingen
Gør nemt et godt indtryk med indbygget AI på HP 34″ WQHD-konferenceskærmen. Intelligente møder giver produktivt samarbejde i høj kvalitet hver gang. Og det hele sker på en blændende, ultrabred skærm med kraftfuld Thunderbolt™ 4.
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| Brand | HP |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Paneltype | IPS Black |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 2000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 120 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32,5 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 51 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 68 kWh |
Varekode: 6191
Hvorfor skal du handle med os?







