ASUS ProArt OLED PA32UCDM computerskærm 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sølv
ASUS ProArt OLED PA32UCDM computerskærm 80 cm (31.5) 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD QD-OLED Sølv
11.391 kr. (9.113 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. ASUS_90LM03HE-B01K70
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Brand | ASUS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | QD-OLED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | OLED |
| Responstid | 0,1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Proffesionelle |
| Produktfarve | Sølv |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 29 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 32 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 38 kWh |
Varekode: 8712
Hvorfor skal du handle med os?













