ASUS VY229HF computerskærm 54,5 cm (21.4″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
ASUS VY229HF 22 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) VGA HDMI 100Hz
1.274 kr. (1.019 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. ASUS_90LM0960-B03170
| Skærm diagonal | 54,5 cm (21.4") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Brand | ASUS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | IPS |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 12,79 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
Varekode: 619
Hvorfor skal du handle med os?





