ASUS TUF Gaming VG27AQL5A computerskærm 68,6 cm (27″) 2560 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
VG27AQL5A
2.003 kr. (1.602 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. ASUS_90LM0BM0-B01371
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Brand | ASUS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Paneltype | Fast IPS |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 210 Hz |
| Vis antal farver | 1.073 milliarder farver |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 20,8 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 41 kWh |
Varekode: 1202
Hvorfor skal du handle med os?




