Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Få endnu bedre ydeevne. Uden det går ud over størrelsen.
Opgrader til professionel ZBook-ydeevne og -sikkerhed til en utrolig overkommelig pris. Sæt endnu mere gang i din produktivitet med denne slidstærke førsteklasses enhed ─ med forbedrede samarbejdsfunktioner og komponenter i professionel kvalitet, som kan køre professionelle softwareprogrammer til CAD, 3D-konceptering, gengivelse og meget mere.
| Produkttype | Mobil workstation |
|---|---|
| Produktfarve | Grå |
| Brand | HP |
| Formfaktor | Muslingeskal |
| Skærm diagonal | 40,6 cm (16") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 pixel |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Processorserie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processorproducent | AMD |
| Processormodel | 8845HS |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Samlet lagringskapacitet | 512 GB |
| Lagermedie | SSD |
| Optisk drevtype | Ingen |
| On-board grafikkort | Ja |
| Diskret grafikadapter | Ja |
| Diskret grafikadaptermodel | NVIDIA RTX A1000 |
| On-board grafikkort, model | AMD Radeon 780M |
| Mobil netværksforbindelse | Ingen |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
| Batterikapacitet | 83 Wh |
| Vægt | 2,04 kg |