Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Laptop |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Universel |
| Brand | Green Cell |
| Udgangseffekt | 90 W |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Indgangsspænding | 230 V |
| Udgangsspænding | 5/9/12/15/20 V |
| Indgangsfrekvens | 50 Hz |