CLUB3D CAC-1912EU strømadapter og vekselret Indendørs/udendørs 100 W Sort
CLUB3D CAC-1912EU strømadapter og vekselret Indendørs/udendørs 100 W Sort
836 kr. (669 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. CLUB3D_CAC-1912EU
| Formål | Universel |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs/udendørs |
| Brand | CLUB3D |
| Udgangseffekt | 100 W |
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Udgangsspænding | 5-20 V |
| Indgangsfrekvens | 50-60 Hz |
Varekode: 448
Hvorfor skal du handle med os?
