DELL E Series E2225HM computerskærm 54,6 cm (21.5″) 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD
Dell Pro 22 Monitor
1.203 kr. (963 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. DELL_DELL-E2225HM
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Fuld HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 8 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Kontor |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ingen |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 12 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 11,9 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
Varekode: 562
Hvorfor skal du handle med os?




