iiyama G-MASTER GCB3280QSU-B2 computerskærm 80 cm (31.5″) 2560 x 1440 pixel Dual QHD LED Sort
iiyama G-MASTER Red Eagle GCB3280QSU-B2 32 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.716 kr. (2.173 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. IIYAMA_GCB3280QSU-B2
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Brand | iiyama |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | Dual QHD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 0,2 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 28,4 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 44 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,4 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 49,9 kWh |
Varekode: 1772
Hvorfor skal du handle med os?











