iiyama G-MASTER GCB3486WQSCP-B1 computerskærm 86,4 cm (34″) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort
IIYAMA 86.4cm (34) GCB3486WQSCP-B1 21 9 2xHDMi+2xDP+USB-C
3.520 kr. (2.816 kr.+ moms)
Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
Varenr. IIYAMA_GCB3486WQSCP-B1
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
|---|---|
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| Brand | iiyama |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Berøringsskærm | Ingen |
| HD-type | UltraWide Quad HD |
| Paneltype | VA |
| Responstid | 0,4 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| AMD FreeSync | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| VESA montering | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31,7 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 52 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Slot til kabellås | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 51,6 kWh |
Varekode: 2415
Hvorfor skal du handle med os?





















