Snart på lager med forlænget leveringstid - Fjernlager
| Formål | Belysning |
|---|---|
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Brand | MEAN WELL |
| Udgangseffekt | 60 W |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal pr. pakke | 32 stk |
| Indgangsspænding | 110 – 230 V |
| Udgangsspænding | 48 V |